bransoletka marki Believy z motywem aparatu fotograficznego, widoczna na ręce kobiety oracującej przy komputerze

Biżuteria do pracy

Bardzo ważnym i niezwykle absorbującym elementem codzienności współczesnego człowieka jest praca zawodowa. Aktywność ta większości z nas pochłania mnóstwo czasu i energii niemal każdego dnia. To ważne by w czasie i w miejscu pracy czuć się komfortowo, by (szeroko pojmowana) praca mogła być również przestrzenią dla kobiecości.

Biżuteria daje nam wolność wyrażania swojej osobowości, dodaje pewności siebie, poprawia nastrój - towarzyszy nam w codziennych wyzwaniach, także w pracy. Nosząc biżuterię odpowiednio dobraną do warunków i charakteru pracy możesz zachować swój styl i czuć się swobodnie wykonując codzienne obowiązki.

Biżuteria Believy - akcesoria idealne do pracy

Biżuteria Believy w swej prostocie i minimalistycznych formach skupia uwagę na symbolicznych motywach - poruszamy tematykę pasji, talentów, spraw, które bliskie są sercu i kobiecej duszy.

Biżuteria damska to ważny element kobiecego stroju, ale jak się okazuje, często bywa czymś więcej - jest pewnym medium, dzięki któremu bez słów możemy ujawnić cząstkę własnej osobowości. Wchodząc w pewne role, które odgrywamy w pracy, nadal pozostajemy sobą, a symboliczna biżuteria w pewien sposób wzmacnia naszą tożsamość, poczucie stałości.

Subtelna biżuteria nie będzie nachalnie zwracać uwagi lecz dyskretnie doda Ci pewności siebie, podkreśli naturalne piękno, dopełni ubiór, doda kobiecy akcent do "służbowego" stroju. Czując się pewnie doskonale wypadniesz na spotkaniu, odnajdziesz się w biurze, zabłyśniesz na zebraniu, zadasz szyku na firmowej kolacji, a praca w terenie nie przysłoni Twojej kobiecości.

Srebrna i pozłacane dodatki do pracy

Believy to marka dla ogrodniczki i dziennikarki, krawcowej i szefowej kuchni, florystki i lekarki, prawniczki i kosmetyczki, trenerki fitness i położnej, dla pani inżynier i fryzjerki, fizjoterapeutki i recepcjonistki, przewodniczki turystcznej, fotografki i wielu innych pasjonujących profesji. 

Symboliczna biżuteria Believy może towarzyszyć Ci na co dzień - jeśli pracujesz w biurze, jesteś sprzedawczynią, pracowniczką banku, a może jeździsz taksówką albo dopiero wybierasz się na rozmowę kwalifikacyjną.

Srebrna i pozłacana biżuteria Believy to doskonałe dodatki do każdego outfitu. Poznaj wszystkie motywy tematyczne i przekonaj się, który wzór jest Ci najbliższy. 

stackKolekcja:
Chokery
Choker to krótki łańcuszek, którego długość nie przekracza linii obojczyka, niezwykle kobiecy, przylega do szyi podkreślając piękno jego właścicielki. Chokery znakomicie wygląda...
stackKolekcja:
Bransoletki
Kolekcja bransoletek Believy to casualowe łańcuszki z zawieszkami w naszych autorskich wzorach - inspirowane pasją i marzeniami. Regulowany łańcuszek o splocie ankier w zestawie...
stackKolekcja:
Kolczyki
Subtelne kolczyki Believy to idealna propozycja niezobowiązującej biżuterii na co dzień. Kolczyki są jednym z ulubionych dodatków biżuteryjnych, bardzo chętnie nosimy je do prac...

Biżuteria uniwersalna

Na początku warto upewnić się co skrywa pojęcie uniwersalności - biżuteria uniwersalna to znaczy odpowiednia dla każdej kobiety, niezależnie od wieku, wzrostu czy sylwetki, pasująca do wszystkich typów urody i fryzur. Uniwersalizm oznacza również wszechstronne zastosowanie, co w odniesieniu do biżuterii daje dużą swobodę noszenia akcesoriów w różnorakich sytuacjach, łączenie ich z dowolnym strojem i ubieranie na wiele okazji.

Srebrna i pozłacana biżuteria do pracy

Jeśli sama decydujesz o stroju do pracy (nie każda profesja na to pozwala) nic nie stoi na przeszkodzie, by nosić to co lubisz i cieszyć się samodzielnie stworzonymi stylizacjami. 

Uniwersalna biżuteria Believy doskonale sprawdzi się w wielu zawodowych sytuacjach. Wystarczy, że z wyczuciem dobierzesz takie dodatki, które będą adekwatne do tego co w danym dniu robisz. Jeśli nie masz przestrzeni na kilkuczęściowy komplet biżuterii, lub po prostu nie lubisz nosić zbyt wielu dodatków jednocześnie - postaw na choć jeden element, który będzie tym kobiecym i osobistym akcentem Twojego ubioru. 

  • komplet biżuterii
  • bransoletka celebrytka z delikatną zawieszką
  • choker z ażurową zawieszką
  • kolczyki

Damska biżuteria - osobisty akcent służbowego stroju

Praca w niektórych zawodach wymaga noszenia ściśle określonego, często jednolitego dla wszystkich pracowników stroju - np. służby mundurowe, czy personel lotniczy - tutaj nie ma przestrzeni do eksperymentowania z modą. Jednak biżuteryjne drobiazgi takie jak kolczyki, naszyjnik czy bransoletka mogą zrobić wielką różnicę.

Kolczyki Believy - najlepsza biżuteria do pracy

Subtelne kolczyki Believy to idealna propozycja niezobowiązującej biżuterii na co dzień, również do pracy. Zaryzykuję stwierdzenie, że to świetna opcja dla każdej kobiety oraz najbardziej uniwersalny i praktyczny element biżuterii, który nie powinien przeszkadzać ani zakłócać przebiegu pracy.

Kolczyki są jednym z ulubionych dodatków biżuteryjnych, bardzo chętnie nosimy je do casualowych i bardziej formalnych ubrań, w codziennych i wyjątkowych sytuacjach, zakładamy kolczyki na luźne wyjścia i nie wyobrażamy sobie odświętnej kreacji bez dopełnienia jej eleganckimi kolczykami. Bardzo chętnie kupujemy kolczyki na prezent, jako cenny, atrakcyjny i bardzo kobiecy drobiazg. Ulubione kolczyki warto zawsze mieć pod ręką, by wychodząc do pracy (nawet w ostatniej chwili) uzupełnić swój look o ten atrakcyjny, kobiecy akcent - must have każdej współczesnej kobiety.

Poznaj autorską kolekcję kolczyków Believy

Jak zawsze stawiamy na prostotę i uniwersalizm naszej biżuterii, dlatego kolczyki, które projektujemy cechują się delikatnością i wygodą noszenia. Nasze minimalistyczne i stylowe dodatki o bogatej symbolice pozwolą Ci zachować własny styl ubioru i podkreślić swoją osobowość.

W naszej kolekcji znajdziesz srebrne i pozłacane kolczyki w trzech odmianach: krótkie na sztyft (wkrętka), kółeczko na sztyft z podwieszaną zawieszką oraz wiszące zapinane na bigiel angielski. Prawie wszystkie rodzaje kolczyków są dostępne z każdym z naszych unikalnych wzorów - wybierasz motyw i decydujesz, który fason i rodzaj zapięcia będzie dla Ciebie najbardziej komfortowy.

stackKolekcja:
Kolczyki
Subtelne kolczyki Believy to idealna propozycja niezobowiązującej biżuterii na co dzień. Kolczyki są jednym z ulubionych dodatków biżuteryjnych, bardzo chętnie nosimy je do prac...

Biżuteria na spotkanie w gronie znajomych i na imprezę integracyjną

Życie przynosi wiele sytuacji kiedy to warunki pracy, przepisy bezpieczeństwa czy jakieś szczególne okoliczności wykluczają możliwość noszenia biżuterii podczas wykonywania obowiązków. Względy bezpieczeństwa, środowisko pracy czy specjalne wymogi pracodawcy czasem stanowią barierę nie do przejścia, ale… Mamy też nieformalne okazje do spędzania czasu w gronie znajomych z pracy - np. spotkania integracyjne.

Wspólne wyjścia ze znajomymi z pracy czy firmowe wyjazdy integracyjne to świetne okazje by dać się lepiej poznać w swobodnej atmosferze. Na takie okazje wybierz dodatki Believy - to biżuteria, która dyskretnie opowiada Twoją historię, nosząc biżuteryjne dodatki o ważnej dla Ciebie symbolice pokazujesz swoje pasje, to czym się interesujesz i jakimi wartościami żyjesz na co dzień.

Praca z pasją

Jeśli masz to szczęście, że praca zawodowa łączy się z Twoimi zainteresowaniami albo wręcz jest realizacją Twoich pasji - biżuteria o bogatej symbolice może stać się Twoją ulubioną - sprawdź czy któryś z naszych motywów tematycznych odzwierciedla Twoje zainteresowania.

Zapraszamy do świata symbolicznej biżuterii Believy - noś swoje pasje zawsze przy sobie.

Pasja bycia sobą

Poczuj pasję bycia sobą - w domu i pracy, wszędzie gdzie się znajdziesz bądź taka jaką jesteś, Twoje talenty i pasje mają wielką wartość. Noszenie biżuterii niosącej symboliczny przekaz będzie Ci o tym przypominało i mobilizowało w trudniejszych momentach. 

Odwiedź nasze media społecznościowe i zainspiruj się...

..do zobaczenia na Instagramie i Facebooku!