Poznaj markę Believy

Believy narodziło się z wiary i pasji. Wierzymy Bogu i uwierzyliśmy, że nam się uda. Czas wykorzystać talenty, które od Niego otrzymaliśmy!

Believy

Jesteśmy rodziną i przyjaciółmi: Justyna, Kasia i Maciek. Team Believy łączą nie tylko więzy rodzinne - mamy wspólną pasję tworzenia, majsterkowania i urządzania życia po swojemu. Od najmłodszych lat mamy bliski kontakt z rzemiosłem artystycznym i znamy wartość ręcznej, starannej pracy - dwoje z nas to dzieci jubilera i artysty w jednej osobie. Samodzielność, dbałość o szczegóły i zamiłowanie do perfekcji - to wartości, które wynieśliśmy z warsztatu Taty. Wiemy, że na takim fundamencie warto budować.

Nieco uśpione w nas marzenia doszły w końcu do głosu i powstało Believy. To NASZA przestrzeń twórczego działania. Kreowanie własnej marki jest sposobem na życie, daje nam możliwość realizacji pasji, rozwijania talentów, które w nas drzemią. 

Misja i nasze wartości

Dostrzegamy wielkie znaczenie symboli w życiu człowieka. 
“Żyjemy w świecie symboli, a świat symboli żyje w nas.” /Jean Chevalier/

Przedmioty, którymi się otaczamy wiele o nas mówią. Szczególnie gdy jako ważne dla nas symbole nosimy je przy sobie. Biżuteria zdobi i daje wyraz osobowości. Jest oznaką nie tylko upodobań estetycznych - odpowiednio dobrana ujawnia charakter osoby, podkreśla delikatną naturę i kobiecość, dodaje pewności siebie.

Wśród istotnych dla nas wartości wyjątkowe miejsce zajmują: wiara, pasja, dobro. 

  • Wiara

    w Boga i we własne możliwości.

  • Pasja

    czyli to, co fascynuje, inspiruje, ubogaca i sprawia, że chcemy rozwijać talenty.

  • Dobro

    szeroko rozumiane dzielenie się tym co w nas wartościowe, niesienie pomocy, wsparcie bliskich, pielęgnowanie relacji, radość dawania, małe gesty dobroci, które mogą wiele zmienić.

Chcemy zwrócić uwagę jak ważne jest odkrycie w sobie talentów i pasji, bo wierzymy, że każdy może odnaleźć w sobie coś wyjątkowego, by żyć w pełni, w zgodzie z sobą samym. Każdy otrzymał choćby jeden talent, który może rozwinąć i poprowadzić do zdumiewających rzeczy. Równie istotne jest wspieranie i motywowanie bliskich w tej życiowej misji.

Nasze motto oraz inspiracja dla Ciebie:


Poczuj pasję bycia sobą!

… i wzmocnij poczucie własnej wartości, nosząc ozdoby o symbolicznym znaczeniu. Możesz także wesprzeć kogoś w odkrywaniu tej pasji - podaruj biżuterię, której noszenie doda wiary w siebie, zainspiruje, a w kryzysowych momentach przypomni o tym, co naprawdę ważne. Pozwól sobie na radość dawania i pokaż, że Ci zależy na obdarowywanej osobie.

Design 

Nasze wzory projektujemy sami, a każdy z nich to nasz autorski pomysł. Ważne symbole o ponadczasowej wartości ujmujemy w subtelne, minimalistyczne formy. Dla nas proste oznacza piękne. Tworzymy delikatne, kobiece ozdoby o mocnym przekazie. 

Dla kogo tworzymy

Produkty Believy to subtelne dodatki dla kobiet w każdym wieku i sytuacji życiowej.
Naszym zdaniem mała dziewczynka, dorastająca czy dojrzała kobieta tak samo zasługuje na wyjątkowy i wartościowy podarunek. 

Chcielibyśmy, aby naszą markę poznali również mężczyźni, ponieważ i oni często poszukują cennych i niosących przesłanie prezentów. Na wyjątkową okazję i bez okazji - by docenić, okazać uczucia, podziękować, czy po prostu pokazać, że nam zależy.

Nie tylko sklep

Na believy.com znajdziesz równiesz bloga, w którym piszemy o naszych produktach, inspiracjach oraz poruszamy tematy dotyczące symboliki, pasji, wartości, o których chcemy mówić. Zamieszczamy także artykuły z praktycznymi wskazówkami na temat wyboru, noszenia, przechowywania czy pielęgnacji biżuterii.