Jak wybrać idealny prezent?

Jak wybrać idealny prezent?

Znasz zasadę trzech P?

Zasada ta pomaga nam podejmować decyzje przy wyborze prezentów.
Ale o co właściwie w tym chodzi?

Jeśli szukasz właśnie upominku i rozważasz różne opcje zapytaj siebie czy rzecz, którą chcesz podarować jest piękna, potrzebna i pamiątkowa. Jeśli wszystkie te określenia dotyczą Twojego wyboru - jesteś na dobrej drodze do perfekcyjnego prezentu.

Dlaczego pytamy o te trzy rzeczy? Ponieważ biżuteria o symbolicznym znaczeniu spełnia wszystkie kryteria udanego, trafionego upominku na rozmaite okazje.

Jak rozumiemy potrójne P?

piękne - Piękno przedmiotów tkwi nie tylko w materiałach i formach jakie im nadajemy, ale także w ich wartości niematerialnej. Metale szlachetne mają pewną określoną wartość jako kruszce, lecz już jako biżuteria, ubrane w dany wzór i kształt ujawniają swoją symboliczną naturę.

potrzebne - Każda kobieta potrzebuje czuć się pięknie, kobieco, wyjątkowo, choćby tylko od święta. To kwestia wpływająca na dobre samopoczucie, pewność siebie i pozytywne nastawienie do ludzi i życia.

pamiątkowe - Biżuteria to rzecz trwała i nawet jeśli nie jest noszona, to staje się nośnikiem pewnych wartości i symboli. Błyskotki, które gromadzimy z czasem mogą stać się rodzinną pamiątką, przekazywaną z pokolenia na pokolenie, bo to właścicielki i użytkowniczki nadają jej nieprzemijającej wartości.

Wejdź do świata symbolicznej biżuterii Believy i wybierz prezent piękny i potrzebny, taki który stanie się pamiątką na długie lata.

https://5wf89uoxrh51g3fx-61342548194.shopifypreview.com/

Tagi: