Pomysł na prezent oraz inspirujące cytaty dla Ciebie i Twojej Mamy

Pomysł na prezent oraz inspirujące cytaty dla Ciebie i Twojej Mamy

26 maja to szczególna data w osobistym kalendarzu każdego z nas. Dzień Matki to radosne święto i okazja do celebrowania bliskich relacji dzieci z Mamą. Nie każdy ma to szczęście mieć przy sobie Mamę, dla wielu osób to dzień pełen nostalgii i tęsknoty, wspominania i powrotu myślami do czasu spędzonego z Mamą.

Jeśli masz obok siebie Mamę - bliżej lub dalej - pomyśl jak wiele masz i jakie to ważne by dbać o bliskich, by pielęgnować Wasze więzi i troszczyć się o siebie nawzajem.

Prezent na Dzień Mamy

Z Okazji Dnia Mamy podaruj tej wyjątkowej osobie szczególny prezent - pełen dobrych symboli i kobiecego wdzięku. Atrakcyjna biżuteria to prezent praktyczny i pamiątka na długie lata.

Kamienie naturalne to wdzięczny i niezwykle atrakcyjny materiał na biżuterię. Osobiście dobieramy każdy koralik i ręcznie tworzymy nasze bransoletki. Dbamy o detale by nasze produkty cieszyły jeszcze bardziej.

Na Dzień Mamy szczególnie polecamy biżuterię Believy z prostym i wymownym napisem “mama” - symbolizuje on macierzyństwo, oddaje miłość i szacunek dla kobiety jako matki. To wyraz uznania dla Mamy i jej wielkiej życiowej misji rodzicielstwa. Zawieszkę tą dedykujemy wszystkim mamom zakochanym w swoim macierzyństwie i jego pięknie, bez względu na porażki, trudy i słabości. 

zawieszka dla mamy, naszyjnik celebrytka

Odkryj nasze bransoletki i naszyjniki z delikatnymi zawieszkami dla mamy - bez wątpienia jednej z najważniejszych kobiet w życiu. Twoja mama z pewnością doceni taki pełen czułości podarunek. A jeśli Ty jesteś mamą - nie zapominaj o sobie, wybierz coś dla siebie i noś symbol swojej rodzicielskiej pasji przy sobie. “Mama” to pełen ciepłych uczuć motyw dla każdej kobiety, która chce pokazać światu swoje powołanie do kochania i wychowywania dzieci. To biżuteria, która mówi: jestem mamą i jestem z tego dumna.

stackKolekcja:
Mama
Biżuteria Believy z prostym i wymownym napisem “mama” symbolizuje macierzyństwo, oddaje miłość i szacunek dla kobiety jako matki. To wyraz uznania dla mamy i jej wielkiej życio...

W naszym sklepie możesz dokupić także elegancką torebkę prezentową, która wspaniale dopełni Twój prezent.

Prezent z pasją

Biżuteria podarowana od serca to coś więcej niż miły gest, to prezent pełen ciepłych uczuć i dobrych życzeń, to symbol, który na długo zostanie w myślach obdarowanej osoby. Dla Mamy proponujemy upominek, który podkreśli jej życiowe pasje lub wartości, którymi się kieruje. Mamo - poczuj pasję bycia sobą!

Sprawdź pozostałe motywy zawieszek: serce, sztućce, góry, morskie fale, łapka zwierzaka, roślinka, oraz motywy świąteczne i religijne.

10 inspirujących cytatów dla Mamy

Oto 10 złotych myśli, które pomogą Ci wyrazić uczucia, zainspirują lub po prostu wyrażą szacunek i podziw dla każdej Mamy...

"Bóg nie może być wszędzie, dlatego wynalazł matkę."
Matthew Arnold

„Matka” to czasownik. To coś, co robisz, nie tylko ktoś, kim jesteś."
Cheryl Lacey Donovan

"Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze, a przebacza, odepchnięta wraca..." 
I. Kraszewski

"Za wszystkimi twoimi historiami zawsze kryje się historia matki, ponieważ to w jej historii zaczyna się Twoja."
M. Albom

"Matka byłaby zdolna wymyślić szczęście, aby je dać swoim dzieciom."
M. Delbrer

"Bo choćby nawet cały świat rzucał w ciebie kamieniami, to jeżeli mama stoi po twojej stronie, nic ci się nie stanie."
J. Moyes

"Matka, jak Pan Bóg, może kochać wszystkie swe dzieci, każde z osobna i każde najwięcej."
Z. Kossak-Szczucka

"Każdą inną ludzką miłość trzeba zdobywać, trzeba na nią zasługiwać pokonując stojące na jej drodze przeszkody, tylko miłość matki ma się bez zdobywania i bez zasług."
H. Auerbach

"Matka – to najpiękniejsze słowo w językach świata. Matka – to słowo, które oznacza miłość, miłość prawdziwą, która nie zdradza, to słowo, które oznacza wierność, które oznacza wielką ofiarę, nawet do śmierci, dla dobra dziecka."
abp S. Wielgus

"Ludzie to zawsze dzieci swoich matek. Bez matki nie ma poety, nie ma bohatera."
M. Gorki

Twój prezent dla Mamy znajdziesz na www.believy.com

Biżuteria symboliczna Believy prezent dla mamy

Tagi: