Wyjątkowe prezenty pod choinkę - symboliczna biżuteria Believy

Wyjątkowe prezenty pod choinkę - symboliczna biżuteria Believy

”Każdy ma coś, co może dać innym” (Barbara Bush)
Czas, obecność, serce... Bądźmy w te Święta dla siebie nawzajem - patrzmy i słuchajmy z uwagą, by cieszyć się wspólnymi chwilami. A prezenty świąteczne niech będą pamiątką bożonarodzeniowej radości i szczęśliwego czasu w gronie bliskich.

Idealny prezent pod choinkę

Jeśli szukasz prezentu i potrzebujesz inspiracji - jesteś w idealnym miejscu. Poznaj świat subtelnej, symbolicznej biżuterii Believy.

Najlepszy prezent, który możemy przygotować bliskiej osobie na gwiazdkę to prezent wybrany z myślą o niej, dopasowany do jej charakteru i zainteresowań. Biżuteria Believy to doskonały pomysł na trafiony upominek od serca.

Wszystkie projekty tworzymy sami: od pomysłu, przez rysunek projektowy, zamawianie i składanie komponentów biżuterii - dzięki temu wzory Believy są od podstaw “nasze” i niepowtarzalne. W naszych wzorach odwołujemy się do pasji, marzeń i najistotniejszych w życiu wartości. Symbolika wzorów, którą dla Was przedstawiamy to nasze przemyślenia poparte lekturą wiarygodnych źródeł o tematyce kulturowej.

Każdy z naszych produktów zdobi zawieszka w jednym z kilkunastu motywów tematycznych - Sprawdź wszystkie nasze wzory i dowiedz się więcej o symbolice zawieszek opisy i SYMBOLIKA

· naszyjniki · bransoletki · kolczyki · zawieszki ·
· bransoletki z kamieni naturalnych · bransoletki męskie ·

Wybierz ulubione dodatki biżuteryjne lub stwórz własny komplet biżuterii z wybranymi wzorami zawieszek. Jeśli potrzebujesz personalizacji akcesoriów - napisz do nas na hello@believy.com lub za pośrednictwem mediów społecznościowych Facebook, Instargram.

Prezenty w świątecznym klimacie

Prezent z pasją

Believy to więcej niż prezent, to szczere uczucia, zainteresowanie i wsparcie zamknięte w ażurowej zawieszce. To podkreślenie i dowartościowanie pasji, którą obdarowana osoba pielęgnuje.

Prezent świąteczny - wartościowa pamiątka na lata

Biżuteria Believy powstaje ze srebra próby 925, a wersje pozłocone pokrywamy warstwą 24K. W naszej ofercie znajdziesz także bransoletki z kamieni naturalnych (kamień słoneczny, amazonit, lawa wulkaniczna) oraz z drewna wenge.

Biżuteria Believy jest uniwersalna w zastosowaniu i ponadczasowa w swoich formach - subtelne, regulowane łańcuszki i delikatne, ażurowe zawieszki sprawdzają się dla kobiet w każdym wieku.

Dbamy o detale - cenimy więc nie tylko jakość wykonania biżuterii, ale także staranność pakowania i drobiazgi towarzyszące naszym przesyłkom - tak by już od pierwszej chwili Twój prezent wywoływał uśmiech na twarzy. Sprawdź nasze torebki prezentowe - wspaniale dopełniają prezent.

Biżuteria świąteczna Believy, prezent pod choinkę, biżuteria symboliczna